Пакети врізна ручка (банан)

Пакет врізна ручка «банан» – це вдалий вибір для демонстрації бренду компанії. Особливістю поліетиленової продукції даного типу є досконалий дизайн, зручне розміщення ручок та конструкційна надійність. Такі пакети не рідко обирають для рекламних заходів, промо-акцій, виставок чи презентацій. Крім того, пакети «банан» з друком логотипу найчастіше використовуються, у якості клієнтського сервісу у магазинах одягу, біжутерії, косметики або парфумерії.

Основними перевагами пакетів типу «банан» є :

  • Стильний зовнішній вигляд;
  • Можливість зображення будь-якої реклами;
  • Зручність у використанні;
  • Зносостійкість;
  • Доступна цінова політика.

В залежності від сфери застосування варто обирати «правильний» пакет «банан». Це може бути, як пакет з шарудливого поліетилену ПНТ, так і з м’якого ПВТ. Крім того, на дні продукції даного типу може розміщуватися спеціальна вкладка, завдяки якій упаковка буде більш місткою.

Для того, щоб пакет врізна ручка «банан» став дієвим маркетинговим інструментом для укріплення бізнес позицій підприємства, його замовляти варто тільки у спеціалізованих компаній.

Купити не дорого пакет врізна ручка «банан» в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує індивідуальне виготовлення брендованих пакетів «банан», згідно фірмового стилю Замовника. Завдяки зручній структурі сайту з детальними описовими характеристиками кожної одиниці продукції Ви швидко зможете знайти свій оптимальний майданчик для розміщення реклами. Крім індивідуального виготовлення пакетів типу «банан», в нас Ви зможете замовити дизайнерське розроблення та розміщення логотипу, друкованого зображення або іншої інформації про діяльність Вашої компанії.

Замовити пакет врізна ручка «банан» оптом або у роздріб Ви можете у будь-який зручний для Вас час. Для цього необхідно лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це професійне виготовлення пакетів «банан» для сучасної та дієвої демонстрації конкурентних переваг Вашої компанії.