Біо-пакети

Поліетиленовий біо-розчинний пакет – це якісно нове рішення для збереження екологічного середовища України. Особливістю біо-пакетів є можливість їх поступового розчинення на воду, вуглецевий газ та біомасу.  Як результат, поліетиленова продукція даного виду є реальною можливістю очистити навколишнє середовище від наслідків бруду.

Процес розчинення пакету триває від одного до трьох років від дати виробництва та відбувається завдяки інноваційній добавці, яка входить до складу поліетиленової сировини. Окрім можливості зберегти екологію країни, біо-пакети за своєю будовою та характеристиками не відрізняються від своїх «шкідливих» аналогів. Як і звичайні поліетиленові пакети типу майка або пакети з петлевою ручкою, біо-розчинні пакети є прозорими, міцними, герметичними та зручними у використанні. Крім того, біо-пакети відмінно підходять для нанесення будь-яких друкованих зображень.

Основними перевагами біо-пакетів є :

  • Екологічна безпечність використання для країни;

Поліетиленова продукція даного типу відноситься до оксо-біорозчинних пакетів, які розкладаються у присутності водню. Як результат, процеси та результати розчинення не школять навколишньому середовищу та сприяють збереженню екології.

  • Збереження всіх експлуатаційних характеристик у порівнянні з звичайними пакетами;
  • Широкий спектр застосування;
  • Можливість підкреслення персонального відношення до екологічної ситуації в країні;
  • Доступна цінова політика.

Ціна біо-розчинного пакету всього на 10-15% більша від звичайної поліетиленової продукції.

Ряд переваг, відмінні експлуатаційні характеристики та можливість нанесення логотипу або будь-якої рекламної інформації роблять поліетиленові біо-пакети вдалим вибором для демонстрації корпоративного ставлення до екології країни.

На сьогодні, екологічні біо-пакети вже обрали провідні компанії серед 60-ти країн світу. Найбільшими оптовими споживачами є такі всесвітньо відомі торгівельні мережі, як Tesco, KFC, Pizza Hut, Aldi, Walmart та багато інших.  Як результат, біо-пакети з логотипом з кожним роком стають все більш популярним маркетинговим вибором для соціально-відповідальних підприємств.

Замовити оптом або у роздріб біо-розчинні пакети від виробника в Україні Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише завітати на сайт компанії «ЛОГО ГРУП».

Купити біо-пакети з доставкою по Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП»  пропонує екологічні та якісні біо-пакети з розміщенням будь-яких рекламних зображень. Завдяки широкому парку устаткування та використанню високоякісної сировини нам вдалося представити широкий вибір біо-пакетів різного формату та сфери використання. Розміщення реклами на біо-пакеті, без сумнівів, стане дієвим інструментом для підкреслення корпоративного ставлення до екологічної ситуації в країні.

Перехід виробництва від звичайних до біо-розчинних пакетів є пріоритетним напрямком діяльності компанії «ЛОГО ГРУП».