Етикетка для пляшок

Етикетка для пляшок

Етикетка для пляшок – це невід’ємна складова бренд-буку кожного підприємства. Завдяки професійно виготовленій етикетці створюється не тільки іміджевий стиль компанії, але й досягається необхідний рівень сервісу для споживачів.  Окрім можливості сучасно презентувати продукцію підприємства, саме на етикетках не рідко можна побачити, як інформацію про вміст та умови зберігання напоїв, так і контактну інформацію компанії. Як результат, етикетки для пляшок з логотипом є вдалим вибором для інформативності та демонстрації конкурентних переваг продукції.

Професійне виготовлення етикеток для пляшок – це не простий процес, який передбачає використання спеціалізованого, зносостійкого поліпропілену. Особливістю поліпропілену є висока стійкість до дії будь-яких зовнішніх факторів. Як результат, професійно виготовлена етикетка для пляшок з логотипом є не тільки стійкою до подряпин, вологи та дії хімічних речовин, але й до різких температурних коливань. Таким чином, досягається безпечне зберігання та транспортування напоїв з гарантією збереження естетичної привабливості етикетки. Додатковою перевагою матеріалу є відмінні антистатичні властивості, завдяки яким саме яскрава етикетка є відмінним майданчиком для розміщення друкованих зображень високої якості. В залежності від видів на попоїв та бренд-буку підприємства використовують перлинно-білий, прозорий або металізований поліпропілен.

Для того, щоб етикетка була ексклюзивною та якісною візитною карткою підприємства-виробника, її виготовлення варто замовляти тільки у спеціалізованих підприємствах.

Замовити етикетку для пляшок оптом та у роздріб в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує професійне виготовлення та дизайнерське розроблення етикеток для пляшок будь-якого рівня складності. В залежності від бренд-буку Вашого підприємства ми порекомендуємо оптимальний вид поліпропілену, який відмінно підійде під вид напою та фірмовий стиль Вашої компанії.  Завдяки сучасному обладнанню та команді досвідчених експертів, процес розроблення та виготовлення етикеток для пляшок не займе багато часу. Крім того, саме в нас Ви зможете замовити пакувальну продукцію для будь-якої іншої продукції. Це можуть бути такі елементи клієнтського сервісу, як пакети типу «Майка» або пакети «Врізна ручка», так і спеціалізована упаковка для продукції кондитерської галузі або упаковка для бакалії.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію про умови замовлення та способи доставки етикеток для пляшок Вам необхідно або зв’язатися з менеджерами нашої компанії або залишити повідомлення на нашому сайті.

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся якісною та сучасною упаковкою разом з командою «ЛОГО ГРУП».